Skip to main content

Sigma oficiálně spolupracuje s iniciativou DĚTI DĚTEM

Fotbalová Sigma Olomouc od září spolupracuje s iniciativou DĚTI DĚTEM. Dosud volné propojení mezi klubem a iniciativou získalo punc oficiality. „Navazujeme na naši dlouhodobou spolupráci, například při pořádání Sigmund Cupu. Činnost Rosti Vaňka je obdivuhodná a jsem moc rád, že náš klub může celou tuhle iniciativu podpořit,“ řekl Jakub Beneš, předseda spolku SK OLOMOUC SIGMA MŽ.

V Týmu osobností DĚTI DĚTEM jste na různých charitativních akcích mohli vidět mnoho bývalých i současných hráčů Sigmy Olomouc, například Davida Kobylíka, Davida Rozehnala, či Romana Hubníka.

„Partnerství se Sigmou si moc vážíme. Je to pro nás výzva a velká motivace v naší práci,“ prozradil Rostislav Vaněk, který stoji v čele iniciativy.

DĚTI DĚTEM zastřešuje sportovní, kulturní a společenské akce pro děti a mládež, pořádané na podporu charitativních projektů, přesněji dětí, které potřebují podat pomocnou ruku.

„Iniciativu znám již od samého začátku z mého rodného Šumperku. Proto jsem velmi rád, že se podařilo spolupráci s naším klubem ještě více prohloubit,“ řekl Ladislav Crhák, obchodní manažer Sigmy.

Hlavní činnost iniciativy spočívá v organizaci sportovních, kulturních a společenských akcí pro děti a mládež, na kterých se formou vstupného, startovného a darů vybírají prostředky na podporu konkrétního dítěte.

A v čem bude spolupráce spočívat? „Veřejnost se může těšit na nové projekty. Spolupráce se Sigmou pro nás byla vždy zásadní. Vzpomeňme na již pravidelný mládežnický turnaj Sigmund Cup, Mikulášování v hale UPOL, či utkání týmu osobností DĚTI DĚTEM proti REALu TOP Praha na Andrově stadionu,“ připomněl Vaněk projekty, na kterých Sigma s iniciativou spolupracovala.

„Přemýšleli jsme, jak můžeme DĚTI DĚTEM a Sigmu propojit i nadále. Společně jsme proto přišli s myšlenkou projektu, v němž budeme oceňovat mladé fotbalisty z naší klubové akademie titulem DĚTI DĚTEM hráč měsíce,“ doplnil Beneš.