Skip to main content

Virtuální běh pro Natálku

Dovolujeme si Vás, příznivce iniciativy DĚTI DĚTEM oslovit a požádat o pomoc pro Natálku Hudečkovou z Nákla. Zde její příběh: 

Ahoj všichni,

jmenuji se Natálka a je mi 5 let. Byly časy, kdy se rodiče radovali z toho, jak mi všechno jde. Povídala jsem, hrála si i chodila. Jenže se ukázalo, že jsem vážně nemocná. Neposlouchá mě moje tělo. Začala jsem padat, přestala chodit , postupně i sama sedět. Jmenuje se to Peroxisomální onemocnění ze spektra Zellwegerova syndromu. Teď se nemůžu ani poškrábat, když mě něco lechtá nebo svědí. I když bych moc chtěla, neumím mámě říct, že ji mám ráda. Nemůžu mastit hry na tabletu i když jsem to uměla a měla moc ráda. Je toho hodně co mi už nejde, ale přes to všechno naši dělají maximum, abych byla spokojená. Musím pořád cvičit, ale máma s tátou to cvičení musí platit. Prý to nehradí pojišťovna. Já tomu ještě nerozumím. Proč, když to potřebuji? Proto naši strážní andělé zařídili tento virtuální běh, díky kterému ta cvičení zaplatíme.
Děkuji moc všem za příspěvek a pomoc, abych mohla nepřetržitě cvičit a dělat rodičům radost.

Natálka


Díky Vám poputuje 71 000,- Kč Natálce Hudečkové na její potřebné rehabilitační cvičení. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili Virtuálního běhu pro Natálku, obzvlášť Zuzce Polesové a paní Látalové.

Více na našich FCB stránkách.


Postup:

Ze srdce Vám děkujeme, že se zúčastníte našeho virtuálního běhu a finančně tak podpoříte Natálku Hudečkovu. Co k tomu bude potřeba?

  1. Vyplntě níže uvedený přihlašovací formulář, kde vyplníte jméno, příjmení, email a zvolíte si příslušnou kategorii.
  2. Poté Vám příjde na zvolenou emailovou adresu potvzení registrace a číslo účtu na zaplacení startovného ve výši 150,- Kč. Po uhrazení startovného Vám pošleme přidělené startovní číslo.
  3. Absolvujete tento charitativní běh se záznamem přes mobilní aplikaci typu Running atd. (viz. foto)
  4. Zašlete Váš výsledek (ideálně screenshot/ofocení obrazovky mobilu) na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zprávou na Facebook Děti dětem. Bude Vám vyhotoven certifikát o absolvování běhu a zaslán.

Pro každého účastníka je připravena cena – ocenění.